Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dostawca usług internetowych Data Com udostępnia swoje usługi z zakresu dostawy Internetu na terenie Rzeszowa od ponad ponad 17 lat. Posiadana wiedza i doświadczenie umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług obejmujących dostawę Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu światłowodu w Rzeszowie i okolicach, dzięki czemu klienci DATA-COM mogą korzystać z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Wartą rozważenia opcją jest możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Potocznie zwana "radiówka" dostępna jest bez potrzeby użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję danych. Data-Com jest dostawcą Internetu w Rzeszowie, który proponuje dodatkowo usługi serwisowania sieci. Wsparcie serwisowe zajmuje się usuwaniem usterek, oraz przeprowadzaniem przeglądów i uaktualnień.

Strony WWW dla  Firma Data-Com:


Firma Data Com świadczy swoje usługi osobom prywatnym oraz firmom jak i instytucjom zlokalizowanym w Rzeszowie lub okolicach. Firma specjalizuje się bowiem nie tylko w udostępnianiu Internetu światłowodowego oraz radiowego, zajmuje się także wsparciem IT, tworzeniem oraz konfiguracją sieci, budowaniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek. Dodatkowo klienci DATA-COM mają możliwość podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii wsparcie techniczne SLA. Szybki Internet, wykorzystanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Przypisy dla innych stron www:


Rzeszowski dostawca Internetu DATA-COM może zaproponować przedsiębiorstwom, mieszkaniom oraz domom korzystne aktualne pakiety . Różnią się pomiędzy sobą ceną we wszystkich miesiącach uiszczanej opłaty , jak również wielkością megabitów pobierania oraz wysyłania . Światłowód na terenie miasta Rzeszów i okolicznych miejscowości od dostawcy DATA-COM jest oferowany w czterech wersjach, dzięki czemu każdy odnajdzie dobraną do potrzeb swoich albo swojej firmy ofertę . Koszt pakietu mini na ten moment równa się tylko blisko 30 zł, najbogatszy (w obecnej cenie 150 złotych uiszczanej w każdym miesiącu) to odpowiednie rozwiązanie dla firm bądź klientów mających duże oczekiwania bądź najzwyczajniej w świecie nieidących na ustępstwa. Internet radiowy na Podkarpaciu tak samo jak światłowód Rzeszów istnieje w różnych postaciach, których cena waha się pomiędzy 29,99 złotych a 150 złotych płaconych w ustalonym szczegółowo terminie we wszystkich miesiącach. DATA-COM ma do zaproponowania liczne pakiety Internetu dla wszystkich użytkowników. Wypowiedzi w Internecie na temat usług świadczonych przez firmę uważa się za dowód dla profesjonalnej obsługi klienta, jak również samej jakości usług rzeszowskiego dostawcy DATA-COM i odpowiedniej prędkości oraz poziomu stabilności udostępnianego przez niego Internetu radiowego, a także Internetu światłowodowego w Rzeszowie.

Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów (2)

Seba Ważny

2023-08-23 14:17:56

Adres IP:

*.*.*.41

Szybkość i niezawodność to prawdziwa przyjemność i ogromna zaleta korzystania z łącza od firmy Pana Piotra. Polecam polecam polecam.

ocena

5
Krężel

2023-06-28 07:37:03

Adres IP:

*.*.*.647

Internet światłowodowy od DATA-COM to gwarancja wysokiej jakości usług. Dzięki temu mogę swobodnie pracować i bawić się online.

ocena

5

Inne firmy

Maszyny pakujące LS TECH

Pstrągowa 218
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

62
38-222 folusz62

Średnia Ocena

5/5
TDF - Tanie kredyty Rzeszów

Langiewicza 23
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Berendt Klimatyzacja, Wentylacja, Ogrzewanie....

Berendt Klimatyzacja, Wentylacja, Ogrzewanie. Biuro Projektów. Berendt Karol - Podziel się informacjami

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Przedsiebiorstwo Uslugowo-Handlowe JUANJA Sp....

Przedsiebiorstwo Uslugowo-Handlowe JUANJA Sp. z o.o. - Podziel się informacjami

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Ur-Tex sp.j. Urbanscy Z., K.? A może już...

Ur-Tex sp.j. Urbanscy Z., K. - Podziel się informacjami

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Italmeble Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Warszawa Janki - Italmeble

Plac Szwedzki 4
05-090 Janki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Zautomatyzowane owijanie jako element lean manufacturing

Zautomatyzowane owijanie jako element lean manufacturing

Przegląd funkcji bezpieczeństwa w automatycznych owijarkach

Przegląd funkcji bezpieczeństwa w automatycznych owijarkach

Jak dobrać parametry owijania do różnych typów ładunków?

Jak dobrać parametry owijania do różnych typów ładunków?