Cerplast

Robotnicza 50,
39-100 Ropczyce

https://www.cerplast.pl/ 172217090

3.3/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

3

Poziom obsługi klienta

3

Jakość wykonanej usługi/produktu

3

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Cerplast oferuje szeroki wybór opakowań foliowych, kartonowych, drewnianych. Zarówno produkuje, jak i sprzedaje worki big bag, palety, skrzynie, silosy, pudełka i wiele innych. Cerplast posiada ich szeroki wybór, cały czas udoskonala produkty i poszerza ich ofertę. Stara się, by jak najlepiej spełniały oczekiwania klientów. Opakowania Cerplast są trwałe i starannie wykonane. Można na nich polegać w transporcie, przechowywaniu, wysyłce. Sprawdzają się w wielu branżach. Firma jest elastyczna i może wykonać dane opakowanie zgodnie z oczekiwaniami klientów. Posiada duże doświadczenie oraz wiedzę na temat produkcji opakowań. Istnieje od 1996 toku na rynku i cały czas prężenie się rozwija.

Strony internetowe zawierające wpisy dotyczące  CERPLAST Sp. z o.o.:Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o. powstał w 1996 roku i ma swoją siedzibę w Ropczycach. Od tego czasu specjalizuje się w produkcji różnorodnych opakowań przemysłowych oraz materiałów opakowaniowych. W ich asortymencie można znaleźć między innymi wytrzymałe worki kontenerowe typu Big Bag, kaptury termokurczliwe, opakowania z papieru i kartonu, worki z tworzywa PE, worki wentylacyjne foliowe oraz solidne drewniane skrzynie, formy i palety. Ponadto, CERPLAST Sp. z o.o. dostarcza materiały wykorzystywane w hutnictwie, takie jak drągi startowe, naprawcze betony, rury startowe oraz masy ogniotrwałe i izolacyjne. Firma ta oferuje także dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta opakowania. Dzięki swojemu statusowi producenta, jest w stanie spełnić konkretne zapotrzebowanie klienta i dostarczyć produkty zgodnie z jego precyzyjnymi oczekiwaniami.

Oferta Zakładu Produkcyjno-Handlowego CERPLAST Sp. z o.o. jest dostępna dla mieszkańców Lubelszczyzny, Podkarpacia oraz całej Polski. Firmy o różnym profilu działalności, niezależnie od swojego rozmiaru, oraz klienci indywidualni z powodzeniem korzystają z usług tej ropczyckiej firmy. Produkty CERPLAST Sp. z o.o. cieszą się uznaniem w wielu branżach, w tym w przemyśle spożywczym. Wytwarzane przez ten zakład opakowania przemysłowe oraz materiały opakowaniowe są cenione przez klientów za ich solidność, trwałość i bezpieczeństwo. Proces produkcji opiera się na zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i opiera się na wieloletnim doświadczeniu firmy na rynku.

Wpisy dla CERPLAST Sp. z o.o.:

 CERPLAST Sp. z o.o. jest elastycznym dostawcą, który dostarcza różnorodne opakowania i materiały opakowaniowe, spełniając konkretne potrzeby klienta. Mogą dostarczyć produkty na zamówienie, wykonywane z dbałością o wybór odpowiednich surowców oraz materiałów opakowaniowych. Ponadto, firma oferuje gotowe produkty, które dostępne są w magazynie. Klienci mogą mieć pewność, że zamówione produkty zostaną dostarczone zgodnie z ustalonym wcześniej terminem. Pracownicy CERPLAST Sp. z o.o. cechują się życzliwym podejściem do klienta, pełnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę oraz elastycznością, aby sprostać indywidualnym potrzebom klienta.

Cerplast (3)

Bartosz Fabian

2023-09-25 10:51:35

Adres IP:

*.*.*.74

Współpraca z firmą CERPLAST to gwarancja sukcesu.

ocena

5
Marek Nowak

2023-09-05 09:45:26

Adres IP:

*.*.*.416

Polecam współpracę, Cerplast to pewny partner w biznesie.

ocena

5
Cerplast - Podziel się informacjami

2018-06-15 13:41:41

Adres IP:

*.*.*.189

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Cerplast? A może już kiedyś pracowałeś w tej firmie? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami. Opowiedz jak wygląda praca, jakie są wady oraz zalety firmy według Ciebie.

Inne firmy

Meble włoskie Lublin Rad-Pol

Fabryczna 2
20-301 Lublin

Średnia Ocena

5/5
Poradnia Dobry Dietetyk

Rejtana 49/8
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

4.3/5
Lemar Tworzywa sztuczne

Okulickiego 16
35-206 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Zaklad Przetwórstwa Miesnego PERKPOL S.j....

Zaklad Przetwórstwa Miesnego PERKPOL S.j. Perkowscy - Podziel się informacjami

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Judym Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej....

Judym Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej. Spólka Partnerska Lekarzy Gdeczyk-Predka - Podziel się informacjami

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Fundacja Kropla Nadziei IM.Ojca Leona...

Fundacja Kropla Nadziei IM.Ojca Leona Knabita - Podziel się informacjami

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Obsługa Prawna i Podatkowa Rzeszów Kancelaria Whiteberg

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Meblam - sklep meblowy


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jak agencje interaktywne poprawiają nawigację w sklepach online?

Jak agencje interaktywne poprawiają nawigację w sklepach online?

Co oferują agencje interaktywne w obsłudze sklepów online?

Co oferują agencje interaktywne w obsłudze sklepów online?

Worki BIG BAG - sposoby na efektywne pakowanie i magazynowanie

Worki BIG BAG - sposoby na efektywne pakowanie i magazynowanie