Kołodziejczykowie Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

3.8/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Rodzinny Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie mieści się w Rzeszowie, przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, z ponad 25-letnim doświadczeniem, wykonująca profesjonalne usługi w dziedzinie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) jak również wybielania zębów. Gabinet stomatologiczny oprócz długoletnią tradycją zatrudnia profesjonalną kadrę, ciągle otwartą na rozwój, dostosowującą się do ciągle rosnących potrzeb pacjentów oraz dobrze zorientowaną na najnowsze technologie, stosowane w zakresie korygowania kształtu zębów.

Zobacz inne katalogi dla  Gabinet stomatologiczny Rzeszów:


Decydując się na zabiegi razem z Gabinetem Stomatologicznym Kołodziejczykowie, masz do wyboru wiele opcji jakie proponują dentyści. Jedną z nich jest zapobieganie oraz leczenie próchnicy. Każdy z pacjentów może liczyć na wykwalifikowaną dbałość ze strony załogi gabinetu stomatologicznego. Decydując się na gabinet z Rzeszowa, pośród oferty wyszukasz też usługi związane z ortodoncją. Zakładanie ceramicznych lub metalowych aparatów na zęby nadzorowane jest przez dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, która posiada wieloletnie doświadczenie, wyuczoną pod okiem wysokiej klasy specjalistów ortodoncji również za granicą. 


Wykorzystywanie najnowszej generacji urządzeń amerykańskich producentów do badania zębów, wyróżnia Rodzinny Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie na tle innych gabinetów dentystycznych. Marka Kołodziejczykowie działa z misją. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu, stosuje kanałowe leczenie zębów, zakłada korony, protezy akrylowe oraz szkieletowe, a także licówki porcelanowe. W razie potrzeby pacjenta, gabinet wykona też wybielanie zębów, które dla utrzymania optymalnego efektu   warto powtarzać w okresie od 6-12 miesięcy. Kadra   Gabinetu Stomatologicznego Kołodziejczykowie   traktuje każdego pacjenta bardzo profesjonalnie. . Przyjazna dla pacjenta atmosfera w gabinecie wpisuje się w komfort podczas każdej wizyty. Gabinet stomatologiczny zaprasza również najmłodszych pacjentów, to bardzo dobre miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem. 

Kołodziejczykowie dentysta Rzeszów posiada także nowoczesne wyposażenie, między innymi najnowszej generacji aparat do zdjęć RTG, - maszyna dzięki któremu można robić bardzo dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne rozwiązania, przyczyniające się do jak najlepszego badania uzębienia, oraz ich lepszej diagnostyki.

 

Gabinet Kołodziejczykowie specjalizuje się w stomatologii i działa w Rzeszowie Wyróżnia się spośród wielu innych ponieważ świadczy profesjonalnie i kompleksowo swoje usługi oraz oferuje elastyczne godziny pracy co pozwoli Ci się łatwo umówić na wizytę.

Kołodziejczykowie Dentysta Rzeszów (4)

Hania

2023-08-29 11:36:15

Adres IP:

*.*.*.15

Wizyty tutaj to troska o moje zdrowie i estetykę uśmiechu - zawsze doskonale wykonana praca.

ocena

5
Gosia Frygut

2023-07-17 09:39:11

Adres IP:

*.*.*.97

Dzięki Kołodziejczykom, wizyty u dentysty to już nie problem, a przyjemność. Polecam.

ocena

5
Karolina Łyżwiński

2023-05-19 09:13:44

Adres IP:

*.*.*.479

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie to gwarancja, że mój uśmiech jest zawsze w najlepszej formie.

ocena

5
Kołodziejczykowie Dentysta Rzeszów - Podziel się informacjami

2018-06-21 05:18:28

Adres IP:

*.*.*.160

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Kołodziejczykowie Dentysta Rzeszów? A może już kiedyś pracowałeś w tej firmie? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami. Opowiedz jak wygląda praca, jakie są wady oraz zalety firmy według Ciebie.

Powiązane artykuły

Inne firmy

Zakład Reklamowy Rzeszów

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Sęk

Piramowicza 15/20
90-254 Łódź

Średnia Ocena

4/5
Okna Solo

Orzeszkowej

Średnia Ocena

4/5

Losowe komentarze

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Oskar Kopydlowski Doradztwo Kredytowe? A może...

Oskar Kopydlowski Doradztwo Kredytowe - Podziel się informacjami

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Kancelaria Rzeczoznawcy Majatkowego...

Kancelaria Rzeczoznawcy Majatkowego "Operat" mgr inz. Beata Ziembicka - Podziel się informacjami

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz pracy lub chcesz się odpowiednio przygotować na rozmowę kwalifikacyjną u pracodawcy Capitalconsulting Smagala Strzelczyk Sp. z...

Capitalconsulting Smagala Strzelczyk Sp. z o.o. - Podziel się informacjami

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Instytut Przemysłowy w Rzeszowie


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Włoskie meble - Italmeble.pl

Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Obsługa Prawna i Podatkowa Rzeszów Kancelaria Whiteberg

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Landing page jako narzędzie marketingowe

Landing page jako narzędzie marketingowe

Rola grafiki i multimediów w tworzeniu stron www

Rola grafiki i multimediów w tworzeniu stron www

Dlaczego warto inwestować w mobilną wersję strony?

Dlaczego warto inwestować w mobilną wersję strony?