Squash tylko dla bogatych?

Squash tylko dla bogatych?

Squash do niedawna uznawany był za grę, która przeznaczona jest dla osób zamożnych, jednakże w dzisiejszych czasach coraz bardziej zyskuje na popularności i staje się dość powszechnym sportem, z którego chętnie korzystają osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, jak również osoby, które zmagają się z poważnym stresem w codziennym życiu.


Squash http://squash.rzeszow.pl/ jest bardzo trendy w pewnych środowiskach, jednak nigdy nie będzie na tyle popularny jak inne sporty, np. tenis, ponieważ charakteryzuje się małą widowiskowością dla postronnych osób, jak również specyficznymi predyspozycjami do rozwijania umiejętności gry - potrzebne jest przestrzenna koordynacja oraz zwiększona koncentracja, do której potrzeba zarówno równowagi wzroku, słuchu, jak i ruchów ciała. Squash jest dość dynamiczną grą, która polega na odbijaniu kauczukowej piłeczki od ściany kortu - nauka gry jest bardzo prosta i nie wymaga wcześniejszego przygotowania, konieczna jest jedynie odpowiednia rozgrzewka, która zapobiegnie powstawaniu kontuzji. Squash to świetny sport dla każdego, ponieważ można go dostosować do indywidualnych potrzeb oraz możliwości, pomimo tego, że jest to jedna z najszybszych gier sportowych. 

Squash to świetna alternatywa dla osób, które chcą szybko zrzucić zbędne kilogramy - jest to zdecydowanie lepsza forma sportu niż nużące ćwiczenia na siłowni. Podczas jednej całogodzinnej gry można spalić od 900 do 1000 kcal, co nie tylko pozwoli nam zadbać o sylwetkę, ale również poprawić naszą ogólną kondycję. Warto wiedzieć, że treningi gry w squasha znacznie poprawią nie tylko nasze samopoczucie fizyczne, ale również samopoczucie psychiczne. Squash uważany jest za grę, dzięki której można wyzbyć się negatywnych emocji oraz wyładować stres związany z codziennym życiem, a także naszą pracą. Na pierwszą lekcję squasha warto umówić się z trenerem, ponieważ dobierze on odpowiedni sprzęt do naszych umiejętności, jak również zapozna nas z prawidłowymi technikami gry, dzięki którym gra stanie się przyjemna i efektywna. 

Opinie (1)

Gosia

2021-07-15 17:57:43

Adres IP:

*.*.*.78

Gra w squasha pozwala spalić dużo kalorii.

Zobacz firmy

Ośrodek jeździecki Siedlisko Janczar

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Agencja SEO - Argonium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jaki sprzęt jest niezbędny w firmie sprzątającej?

Jaki sprzęt jest niezbędny w firmie sprzątającej?

Worki kontenerowe BIG BAG, czyli wszechstronne opakowania dla wielu branż

Worki kontenerowe BIG BAG, czyli wszechstronne opakowania dla wielu branż

Kompozyty – rozwiązania z tworzyw sztucznych dla kolejnictwa

Kompozyty – rozwiązania z tworzyw sztucznych dla kolejnictwa