Rozwiązania dla lekarzy i środowiska medycznego w dobie koronawirusa

Rozwiązania dla lekarzy i środowiska medycznego w dobie koronawirusa

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, dlatego większość wydarzeń, tj. konferencji czy szkoleń musiało zostać wstrzymanych, przełożonych na inną datę lub przeniesionych do źródeł internetowych. Internet jest jednym z najefektywniejszych rozwiązań, jeżeli chodzi o nowoczesne rozwiązania interaktywne, ponieważ pozwala z przestrzeni gabinetu lub domu odbyć szkolenie, udać się na konferencję, a także zdobywać wiedzę i przygotowywać się do egzaminów.

W przypadku lekarzy i farmaceutów niezwykle ważne jest regularne aktualizowanie wiedzy poprzez wszelakiego typu szkolenia i konferencje na temat nowoczesnych rozwiązań związanych z leczeniem, a także zastosowaniem poszczególnych leków. Jakie rozwiązania mogą stosować lekarze i środowiska medyczne w dobie koronawirusa?

Jeżeli zastanawiasz się nad zorganizowaniem konferencji online dla lekarzy i webinarów farmaceutycznych idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z platformy MEDVEO, która pozwala na wygenerowanie trójwymiarowego modelu przestrzeni wystawienniczej. W taki sposób bez większego problemu można kompleksowo zorganizować konferencje, warsztaty, a także spotkania online dla wybranej grupy uczestników, którzy mają dostęp do komputerów lub urządzeń mobilnych, a także internetu. Konferencja zorganizowana z MEDVEO jest rozwiązaniem prostym i przyjemnym, które pozwoli na bezpieczne przekazanie wiedzy - zaproszeni na konferencję użytkownicy poruszają się po platformie za pomocą awataru, mogą się ze sobą bezpośrednio kontaktować oraz przemieszczać w celu oglądnięcia prelekcji lub stoisk wystawienniczych.

Kolejną ciekawą opcją do zdobywania wiedzy i podnoszenia swoich kwalifikacji jest aplikacja mobilna dla kadry medycznej i farmaceutów ASK MED NOW, która przyjmuje luźną formę quizową - można grać na niej z komputerem lub drugim użytkownikiem aplikacji. Wszystkie pytania dostępne na aplikacji są tworzone przez specjalistów lekarzy, farmaceutów, a także część z nich pochodzi z Centrum Egzaminów Medycznych. Z aplikacji nie tylko mogą korzystać lekarze i farmaceuci, ale również pielęgniarki czy nawet studenci środowiska medycznego.

Opinie (1)

Justyna

2021-06-09 14:54:40

Adres IP:

*.*.*.55

Platforma MEDVEO daje wiele możliwości w branży medycznej.

Zobacz firmy

Ośrodek jeździecki Siedlisko Janczar

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Agencja SEO - Argonium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Na co warto zwrócić uwagę, przy wyborze sali weselnej?

Na co warto zwrócić uwagę, przy wyborze sali weselnej?

Producent oprogramowanie w katalogu firm ?

Producent oprogramowanie w katalogu firm ?

Jak skutecznie pozbyć się pajączków?

Jak skutecznie pozbyć się pajączków?