Laserowa obróbka szkła — cięcie, otworowanie i grawerowanie

Laserowa obróbka szkła — cięcie, otworowanie i grawerowanie

Laserowa obróbka szkła gwarantuje większą precyzję oraz umożliwia wykonywanie procesów niedostępnych przy wykorzystaniu standardowych metod. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii cechuje się wysoką wydajnością i pozwala szybko zrealizować nawet bardzo skomplikowane zlecenia.

Kompleksowa i profesjonalna oferta ML System w zakresie laserowej obróbki szkła obejmuje:

• Grawerowanie szkła- za pomocą lasera w precyzyjny sposób na powierzchni szkła można wyryć pożądane wzory, litery oraz grafiki (np. logo). Grawerowanie szkła znajduje swoje zastosowanie w reklamie oraz w innych gałęziach przemysłu, w których wymagane jest zachowanie szczególnej staranności. ML System wykonuje grawer na oraz wewnątrz powierzchni szkła. Grawerowanie powierzchniowe można wykonać na szkle hartowanym, jak i szkło wygrawerowane poddać obróbce hartowania.

• Otworowanie szkła – wykonywanie dowolnych otworów w tafli szkła umożliwiających jej wszechstronne wykorzystanie, również w budownictwie. Otwory wykonane w szkle dają wiele nowych możliwości, co do innego zastosowania szkła. Nieraz zwiększają jego funkcjonalność oraz dają różne sposobności konstrukcyjne.

• Cięcie i wycinanie dowolnych kształtów.

• Precyzyjna ablacja powłok miękkich i twardych.

Wymiary szyb:
• max. 2200 × 4000 [mm]

Grubości szyb
• max. 100 [mm]

Dzięki urządzeniu, jakim jest laser CO2, można grawerować zarówno materiały płaskie — lustra, szkło okienne, jak i elementy o charakterze stożkowym lub zaokrąglonym, np.: kieliszki czy butelki, do których obróbki używa się przystawek rotacyjnych. Niższej jakości szkło łatwiej poddaje się czynności grawerowania, dzięki mniejszej zawartości ołowiu oraz jednostajnej strukturze. W naczyniach ze szkła dmuchanego lub kryształowego w trakcie grawerowania laserowego może dojść do uszkodzeń spowodowanych pęknięciami.

Grawerowane szkło to idealny pomysł na prezent. Oryginalny grawer nada naczyniu wyjątkowego charakteru — wzór może zostać całkowicie spersonalizowany. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych, wysokiej jakości sprzętów i urządzeń ML System grawer spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Całkowita usługa realizowana jest szybko — na najwyższym poziomie. Firma oferuje wykonywanie gadżetów reklamowych, szklanych statuetek czy trofeów, np.: z logiem firmy lub klubu sportowego.

ML System oferuje również precyzyjną ablację laserową, czyli odparowanie materiału z powierzchni ciała stałego do stanu gazowego lub plazmy. Proces, jakim jest ablacja laserowa zdolny, jest do skutecznego usuwania większości materiałów organicznych. Laser jest w stanie usunąć w szybki, w pełni kontrolowany i precyzyjny sposób wszelkiego rodzaju powłoki — możliwe jest selektywne usuwanie powłok. Przy ustawieniach prawidłowych parametrów nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału. Niezwykle łatwo można osiągnąć efekty czyszczenia ciężkich zanieczyszczeń. Ponadto ruchoma transmisja umożliwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

Przedstawiona oferta ML System skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i klienta przemysłowego lub biznesowego.

Opinie (1)

Dawid

2019-03-20 12:46:01

Adres IP:

*.*.*.173

Laserowa obróbka szkła jaką gwarantuje firma ML System ma większą precyzję oraz umożliwia wykonywanie procesów niedostępnych przy wykorzystaniu standardowych metod. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii cechuje się wysoką wydajnością i pozwala szybko zrealizować nawet bardzo skomplikowane zlecenia. Przyznam, że moje zlecenie było dość wymagające ale firma spisała się na złoty medal. Idealnie wykonany projekt. Bardzo miły i stały kontakt z firmą. Zlecenie wykonane terminowo. Jak najbardziej polecam

Zobacz firmy

Ośrodek jeździecki Siedlisko Janczar

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Agencja SEO - Argonium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Dlaczego umowa SLA jest tak ważna?

Dlaczego umowa SLA jest tak ważna?

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

Wyposaż cukiernię z pomocą firmy Hasborg

Wyposaż cukiernię z pomocą firmy Hasborg