Jakie maszyny powinny się znaleźć w cukierni?

Jakie maszyny powinny się znaleźć w cukierni?

Produkcja ręczna w cukierni może okazać się z czasem uciążliwa, szczególnie jeżeli ze względu na wzrost popularności marki konieczne jest przygotowanie większej ilości wypieków w określonym czasie. Profesjonalna cukiernia powinna być wyposażona w wysokogatunkowe sprzęty, które usprawnią procesy przygotowania, pieczenia oraz wykończenia dostępnych w ofercie słodkości. Każda cukiernia powinna postawić na wysokiej jakości sprzęt, dzięki które praca stanie się bardziej efektywna i precyzyjna. Maszyny cukiernicze są gwarancją otrzymania smakowitych wypieków, które przyczynią się do zwiększenia popularności cukierni.

Idealny kształt

W ofercie marki Hasborg dostępne są wysokogatunkowe maszyny formujące, które są łatwe w obsłudze i mają stałe połączenie WiFi, co pozwala na szybkie zmienienie ustawień lub serwisowanie maszyny. Dzięki maszynom formującym zyskujesz wysokiej jakości wypieki w krótkim czasie. Formowanie wypieków będzie szczególnie przydatne w dużych cukierniach, gdzie ze względu na dość dużą popularność placówki nie ma czasu i możliwości na ręczne formowanie ciastek.

Zadbaj o jakość wypieku
Oczywiście jedną z najważniejszych maszyn cukierniczych, które powinny znaleźć się w wyposażeniu cukierni, jest piec tunelowo-konwekcyjny, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że każde ciasteczko będzie równomiernie przypieczone. W ofercie producenta maszyn cukierniczych Hasborg dostępny jest nowoczesny piec tunelowy, który umożliwia zatrzymanie w poszczególnych komorach ogromnych ilości ciepła w przeciwieństwie do tradycyjnych pieców. Taka funkcja jest gwarantem większych oszczędności, ponieważ piec szybko osiąga zadaną mu temperaturę. Piece tunelowe zazwyczaj są wyposażone w okna rewizyjne zamontowane przy każdym module, dzięki czemu można swobodnie kontrolować wypieki. Okno inspekcyjne wyposażone jest również w podświetlenie. Sterowanie piecem jest niezwykle proste - wyposażony jest on w cyfrowy panel sterujący, z którego obsługą poradzi sobie praktycznie każdy.

Opinie (2)

Kamila Andrzejewska

2021-12-08 22:10:26

Adres IP:

*.*.*.58

Firma Hasborg zawsze staje na wysokości zadania. Wszystkie sprzęty zakupione w Hasborg spisują się na medal bez szwanku.
Edyta

2021-11-27 19:24:08

Adres IP:

*.*.*.77

Polecam producenta maszyn cukierniczych - firmę HASBORG.

Zobacz firmy

Ośrodek jeździecki Siedlisko Janczar

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
DMD Tonery Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Agencja SEO - Argonium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Cyfrowe narzędzia do zarządzania zapasami worków BIG-BAG

Cyfrowe narzędzia do zarządzania zapasami worków BIG-BAG

Co oferują agencje interaktywne w obsłudze sklepów online?

Co oferują agencje interaktywne w obsłudze sklepów online?

Maszyny pakujące a rynek e-commerce

Maszyny pakujące a rynek e-commerce