Gdzie kupić piec cukierniczy?

Gdzie kupić piec cukierniczy?

Piec cukierniczy odgrywa ogromne znaczenie w pracy cukiernika i cukierni, ponieważ zapewnia możliwość szybkich i profesjonalnych wypieków, dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór sprzętu, jak również jego regularna konserwacja. Pamiętaj, że wybierając piec, koniecznie musisz postawić na model, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się żadnymi awariami, które nie tylko doprowadziłyby do zmarnowania ciasta, ale również Twojego cennego czasu. Niezwykle ważny jest zakup sprzętu sprawdzonego, który będzie mógł Ci służyć przez lata pieczenia różnorodnych wypieków. Jaki piec wybrać do piekarni i gdzie dokonać jego zakupu?

Jaki piec cukierniczy wybrać?
Decydując się na piec cukierniczy, możesz wybierać spośród modeli zasilanych gazem oraz energią elektryczną, które nie tylko działają niemal niezawodnie, ale również są doskonałe w odgrywaniu swojej roli. Swoistą wadą pieca zasilanego na energię elektryczną jest jego podatność na awarie prądu, jak również braki w dostawie prądu — w przypadku pieca gazowego nawet w takim przypadku możemy kontynuować pracę. W przypadku montażu urządzeń łatwiejszy do podłączenia jest piec elektryczny, natomiast przy piecu gazowym trzeba zachować odpowiednią ostrożność oraz wykonać test szczelności. Decydując się na piec do cukierni, należy również wybrać typ oraz sposób działania pieca — wypieki powinny być zarumienione, a jednocześnie odpowiednio wilgotne.

Gdzie kupić profesjonalny piec do cukierni?
Nowoczesne funkcje pieców cukierniczych umożliwiają nam wykonanie dużej liczby ciast w tym samym momencie, dzięki czemu piec cukierniczy umożliwi Ci produkcję wypieków na szeroką skalę. Jeżeli chcesz postawić na piec wysokiej jakości, który zawiera nowoczesne systemy i rozwiązania techniczne, doskonałym wyborem będzie piec tunelowo-konwekcyjny marki Hasborg, która zajmuje się produkcją maszyn w branży piekarniczej i cukierniczej. Dedykowany do cukierni piec tunelowy jest wyposażony w cyfrowy panel sterujący, okna rewizyjne umożliwiające kontrolowanie wypieków, a także w moduł zgarniający ciastka.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Ośrodek jeździecki Siedlisko Janczar

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
DMD Tonery Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Agencja SEO - Argonium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Zastosowanie automatycznych owijarek w branży spożywczej

Zastosowanie automatycznych owijarek w branży spożywczej

Jak światłowód wpłynie na przyszłość sieci?

Jak światłowód wpłynie na przyszłość sieci?

Jak chronić stawy?

Jak chronić stawy?