Ekskluzywna kolekcja Attitude

Ekskluzywna kolekcja Attitude

Znana marka RAD-POL wychodzi do swoich klientów z kolejną propozycją kolekcji mebli przeznaczoną do różnego rodzaju pomieszczeń: salonu, jadalni, sypialni oraz gabinetu. Tym razem nowa kolekcja Attitude charakteryzuje się klasycznym stylem i elegancją uzupełnionymi o zdobienia z nowoczesnym podejściem do tematu. Marmury, wysokiej jakości drewno i eko-skóra sprawiają, że kolekcja ta jest nie tylko estetyczna i wytworna, ale też wygodna w codziennym użytkowaniu.

 

Klasyczna jadalnia Attitude

Kolekcja ta dostarcza do wyboru dwa rodzaje mebli do jadalni. Można zdecydować się na owalny stół z marmurowym blatem i subtelnie zdobione krzesła ze złotą kołatką na tyle. Jest to zdecydowanie unikalne i wyjątkowe połączenie, które nadaje wnętrzu wrażenia zarówno ekskluzywności, jak i przytulności. Drugą opcją jest prostokątny stół wraz z eleganckimi krzesłami z pikowanym i rozszerzanym ku górze oparciem, które wyglądają szczególnie wytwornie i okazale. Dodatkowym plusem całej kolekcji jest możliwość samodzielnego wybrania kolorystyki spośród dostępnej palety.

 

Stylowy salon Attitude

Podobnie jak w przypadku jadalni, kolekcja Attitude umożliwia wybranie dwóch modeli mebli włoskich. Jeśli jesteśmy właścicielami salonu połączonego z jadalnią, co stanowi współcześnie częste rozwiązanie, warto wybrać zbliżone stylem i kolorystyką modele mebli. Salony Attitude pozwalają na stworzenie eleganckiego a zarazem przytulnego wnętrza. Jako że trudno wyobrazić sobie salon bez wygodnej sofy, włoski producent mebli bierze również pod uwagę ten aspekt. Unikalny i piękny wygląd mebli łączy się z ich jakością i komfortem, co docenią wszyscy właściciele stylowego salonu Attitude.

 

Luksusowy gabinet Attitude

Piękny i reprezentacyjny gabinet to marzenie wielu, zwłaszcza osób piastujących ważne stanowiska, jak również niekiedy niezbędne miejsce pracy. Kolekcja Attitude dostarcza więc obszerne, klasyczne biurko wraz z pikowanym fotelem umieszczonym na obrotowej podstawie, dzięki czemu praca będzie charakteryzowała się dużym komfortem. Jeśli natomiast gabinet służy też do goszczenia ważnych osobistości, warto zakupić również pasujące do zestawu mebli, klasyczne krzesła, które można ustawić po drugiej stronie biurka.

 

Przytulna sypialnia Attitude

Przy pomocy eleganckiej kolekcji Attitude można również urządzić elegancką i przytulną sypialnię. Jako że sypialnia to miejsce zdecydowanie prywatne i jedynie skierowane do osobistego użytku, warto wziąć pod uwagę przy aranżacji tego wnętrza piękno i komfort. Kolekcja Attitude odpowiada właśnie takim oczekiwaniom, a piękne pikowanie poszczególnych mebli, subtelne zdobienia i eleganckie uchwyty przyciągają uwagę każdego estety.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Ośrodek jeździecki Siedlisko Janczar

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Agencja SEO - Argonium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Worki BIG BAG - sposoby na efektywne pakowanie i magazynowanie

Worki BIG BAG - sposoby na efektywne pakowanie i magazynowanie

Gdzie kupić piec cukierniczy?

Gdzie kupić piec cukierniczy?

Internet światłowodowy w efektywnym i wydajnym funkcjonowaniu firmy

Internet światłowodowy w efektywnym i wydajnym funkcjonowaniu firmy