Eko-wypoczynek na Podkarpaciu

Eko-wypoczynek na Podkarpaciu

Eko-wypoczynek to dość popularny sposób organizowania urlopu lub wakacji w dzisiejszych czasach. Co oznacza zwrot eko-wypoczynek? Odnosi się on nie tylko do odpoczynku na łonie natury, ale również ma związek z aktywnością fizyczną wykonywaną na świeżym powietrzu. Na terenie województwa podkarpackiego można znaleźć wiele miejsc, które umożliwiają wyprawy rowerowe, naukę jazdy konnej, a także organizują wieczory przy ognisku w akompaniamencie dobrej muzyki. Siedlisko Janczar to lokal, który położony jest na malowniczym terenie nazywanym przez okolicznych mieszkańców "małymi Bieszczadami".

Eko-wypoczynek z rodziną
Siedlisko Janczar na Pstrągowej stawia na wypoczynek rodzinny, dlatego pensjonat przystosowany jest dla rodzin z dziećmi. Baza noclegowa jest wyposażona w meble oraz sprzęty, które pomogą w bezpieczny sposób zająć się dziećmi. Obiekt spełnia także wszelkie wymagania związane z przyjmowaniem osób niepełnosprawnych. W okresie letnim na terenie lokalu czynny jest basen, z którego mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci — do użytku ogólnego dostępne jest także SPA pod chmurką. W ofercie Siedliska Janczar możliwa jest nauka jazdy konnej z profesjonalnymi instruktorami — w taki sposób nie tylko odzyskają Państwo wewnętrzny spokój, ale również utrzymają bliskość z naturą.

Aktywny wypoczynek — jakie atrakcje?
Pobyt w Siedlisku Janczar może być uwieńczony różnorodnymi atrakcjami na świeżym powietrzu, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Eko-wypoczynek w Siedlisku Janczar związany jest przede wszystkim z komfortową bazą noclegową, regionalnym jadłem i możliwością organizowania biesiad czy spotkań przy ognisku. Dla gości organizowane są także atrakcje na świeżym powietrzu, np. jazda konna po otaczających Siedlisko Janczar terenach, przejazd sanami oraz kuligiem w sezonie zimowym, a wiosna niesie ze sobą czas pieszych i rowerowych wycieczek, podczas których można podziwiać krajobrazu Pogórza Strzyżowskiego. Cisza, świeże powietrze oraz otaczająca nas natura są gwarantem zyskania dobrego samopoczucia.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Ośrodek jeździecki Siedlisko Janczar

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Agencja SEO - Argonium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Skuteczne teksty na strony www - jak je tworzyć?

Skuteczne teksty na strony www - jak je tworzyć?

USG żył - gdzie się udać na to badanie?

USG żył - gdzie się udać na to badanie?

Jak światłowód wpłynie na przyszłość sieci?

Jak światłowód wpłynie na przyszłość sieci?